Aytekin Tarım Firma Profili

 

 

 

 

 

1996 yılında AYTEKİN Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile kurulan şirket, esas olarak kuru üzüm ticareti ve endüstriyel yaş üzüm ticareti alanında faaliyet göstermektedir.

 

  

 

2008 yılında Biofer bitki takviye ürünlerinin Manisa Bölge Bayiliğini alarak gübre sektörüne adım atmıştır.

 

  

 

Planlı ve sağlam adımlarla büyüyerek yeni istihdam potansiyeli oluşturmayı hedefleyen şirketimiz, müşterilerinin isteklerini de dikkate alarak, 2012 yılında zirai ilaç bayiliği açmış ve merkez ofisine ilave olarak Bağyurdu / Kemalpaşa / İzmir Şubesi ile Alaşehir’den İzmir’e kadar tüm ovadaki müşterilerine uzman personelinin desteği ile yerinde danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. Teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Şirketimiz çalışanları, çaðın imkânlarından müşterilerinin faydalanmasını sağlamaktadırlar.

 

Planlı büyüme stratejisi kapsamında 2013 yılında sigorta sektöründe faaliyete başlamış, 2015 yılında salamura yaprak işletmesi kurmuş ve "ALATAT" markası ile salamura yaprak imalatına başlamıştır. 2016 yılında Turşu imalatına başlamıştır. 2017 yılında nakliye sektöründe yatırım yapmış ve 2018 yılında inşaat sektöründe yatırım yapmaya başlamıştır.

 

AYTEKİN Tarım ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. üretim, bitki besleme, koruma ve satış aşamalarında çiftçimize tek başına yetecek potansiyele sahip nadir firmalardan birisidir. ürünü yetiştirirken de satarken de çiftçimizin hep yanındayız.

 

 

 

 AKKOR YAZILIM & WEB TASARIM / İNTERNET VE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ